Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most kaptam szemüveget, egyik...

Most kaptam szemüveget, egyik lencsém -0,75-ös a másik sima üveg. Megjavulhat a szemem valamikor? Mikor hordjam és mikor ne?

Figyelt kérdés
igazából nem tudom, hogy mit kéne tennem, milyen tevékenységekhez vegyem fel a szemüvegem, az orvos azt mondta, hogy tanuláshoz használjam(ezt nem értem, mert közelre jól látok) ugyanígy tv-zéshez is jó, ha rajtam van..de azt mondta, h nem muszáj hordanom, csak ha zavar, és észereveszem, h nem jól látok..most akkor, ha nem hordom romlik a szemem? légyszí segítsetek elég bizonytalan vagyok
2011. máj. 25. 21:31
 1/2 anonim válasza:
Hát, én 2 éve kaptam meg az első szemüvegem, mindkettő -0,75-s volt, és nem nagyon hordtam, csak napi néhány órát, és mostanra az egyik már -1,75-s, de ezzel se látok tökéletesen... Ne hordd túl sokat, és ne is túl keveset! Csak ha tényleg úgy érzed, hogy kicsit is homályosan látsz. :)
2011. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De ha eleget hordod, van esély arra, hogy javul. :)
2011. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!