Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meg hánytatni...

Hogyan tudom meg hánytatni magam? Próbálkoztam már de csak öklendezek!

Figyelt kérdés
Ha sokat iszok csak azért kell válasz csak nem tudtam más témához fűzni :D:D
2009. nov. 15. 15:13
 1/6 anonim válasza:

mármint alkoholt?:D

dugd le az ujjad a torkodon, nyomd oda a nyelved leghátuljához erősen-ettől elvileg megjön az inger. de azért ha nem muszáj, ne csináld. nem egyszerűbb kevesebbet inni?

2009. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meleg szódabikarbónás víz, nagyon rossz, de eredményes.
2009. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
igyál mégtöbbet és akkor hányni fogsz már magadtól is:D
2009. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira bevagy rugva hogy hánynod kell hányni is fogsz.. vagy ha már érzed h nagyon kell akkor dugd le az ujjad v fogkefe végét v ilyesmi és akkor jön, de csak ha már tényleg sokat ittál..
2009. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyál egy nagy pohár vizet aztán guggolj le és állj fel vagy 3x.ha még mindig semmi szagolj bele valami alkoholba és dugd le az ujjad,ha eztán sem megy akkor ne erőltesd,pihenj le és elmúlik a rosszullét hányás nélkül
2009. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Teszto válasza:
100%

langyos sóz vizet, kegyetlen rossz de meghozza a hatását.

aztan dugd le az ujjad, de nem ajanlom h gyakran csinald, mert nem tesz jot hosszutávon...

2009. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!