Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma voltam fogorvosnál gyökérke...

Ma voltam fogorvosnál gyökérkezelte. Gyökértöméssel zárta le a fogam (ideglenes) De ha ráharapok, akkor fáj. Normális?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 3. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eléggé meg lett piszkutálva az a hely, eltart egy kis ideig amíg megnyugszik.
2010. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,pár napig érzékeny lehet!
2010. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze mivel egy kicsit mindig megsérül az íny és emiatt az az érzés keltetődik, hogy fáj a fogad. De a fogad nem fájhat mivel nincs már benne ideg :) Képzeld amúgy nekem is most volt, és még nincs befejezve a kezelés, és nekem is voltak ilyen fájdalmaim. Az első három napban Demalgon és Algopiryn készleteim elfogytak.
2010. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Akkor jó köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem nem teljesen normális,mert akk valószínű h nem szedte ki rendesen a gyulladt idegeket,de lehet azért is,mert ideiglenes a tömés,ha a fájdalom sokáig fennáll,akkor szólni kell,hogy ha ráharapsz fáj..

én nem tapasztaltam iylet,nekem egyáltalán nem fájt utánna,csak egy kis ideig nagyon óvatosan kell vele enni.és nem szabadna fájnia...

de feltétlen említsd meg a dokinak!

2010. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És utána elmúlt a fájdalom? azt mondták hogy 3-4 napig normális onnantól már nem.
2010. nov. 3. 20:20
 7/12 anonim ***** válasza:
húú hát nemtudom nálad mitől van,nekem egy kicsit fájt,mikor kiment az érzéstelenítő hatása,de aztán semmi vészes,még rá is bírtam harapni óvatosan...nekem már többször volt,és egyik sem fájt,nem tudom mi lehet a baj...sztem valószínű h maradt még benne pár idegszál,és uyge nincs teljesen betömve,ezért fájhat
2010. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nálam elmúlt, nyugodj meg, élek és virulok, bár a gyulladásra szedtem Dalacin-t ami antibiotikum...
2010. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nagyon fáj ajánlom a cataflan fájdalomcsillapítót,nagyon jó,még kis gyulladáscsökkentő is van benne:)
2010. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
20:42 válaszoló: meddig fájt a fogad?
2010. nov. 3. 20:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!