Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha rosszul vagyok biosz...

Néha rosszul vagyok biosz órán. Szóljak a tanárnak?

Figyelt kérdés
Csak akkor ha a vérről van szó... Ilyenkor hirtelen melegem lesz, szédülök meg olyan mintha minden el akarna sötétülni. :S Nem bírom az ilyen témákat. 16/l
2010. nov. 10. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én így vagyok munkahelyen, a többiek folyton üzemi balesetekről beszélgetnek,m pedig én igyekszem nem gondolni arra, hogy valamelyik gép akár le is vághatja a kezem... (bocsi :P)

És ha feljön ez a téma már remegek is. De ha szólsz, akkor ezzel fognak b*szogatni (tapasztalat) úgyhogy inkább bírd ki azt a kis időt, ha nem akarod hogy egész nap emlegessék neked. A tanárnak mindenképpen muszáj ezt megtanítania.

És mondom, inkább ezt kibírni, mint sok-sok csesztetést a többiektől, vagy azt hogy még szándékosan mutogassák is a sebeiket, hogy kitoljanak veled. :S

2010. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért ugye nem remegő kézzel dolgozol? :D

Igen az is eszembe jutott, hogy talán jobb lenne ha nem szólnék, mert akkor ezzel szekálnának...x) De ma is osztálytársamnak elkezdett vérezni az orra és tegnap is ez volt áhh azt hittem elájulok..xD

2010. nov. 10. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!