Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le őket? Szóljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le őket? Szóljak a tanárnak?

Figyelt kérdés

Elnézést, nem tudtam hova írni.

Szóval van nyolcadik osztályban egy cigány banda. Én hetedikes vagyok.

Úgy volt, hogy álltam a büfében, és a cigány csaj ott állt mögöttem, és beszólt hogy miért ilyen kicsi a mellem, neki persze megvolt 75C, én meg egyből beszóltam hogy "Tudtad hogy a mell 90% zsír?"..2 hete volt, azóta...hát hú. Kb megkeseríti az életem a bandájával. 2x le is köptek, meg hozzám dobnak dolgokat, még az osztálytársaim nagymenői közt is mindenki fél tőlük. Szóljak a tanárnak? Vagy akkor spitzli leszek? Vagy várjam ki a júniust? Nem unják meg, áhh=/ Köszönöm a tanácsot


2011. márc. 17. 21:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd a júniust, úgyis megbuknak.
2011. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

hát nehéz helyzetben vagy.. én fiú vagyok de nekem is volt dolgom egy hasonló bandával... nem tehetsz sok mindent...

a legjobb ha szólsz tanárnak.. (én ezt nem tehettem meg mert sulin kívűl történt)

a legrosszabb amit tehetsz hogy várod a júniust.. akk pokollá teszik az életed (tapasztalatból mondom)

2011. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szólj a tanároknak és mondd meg őszintén, hogy te félsz tőlük, így ha lehet, akkor ne mondják el, hogy te mondtad hanem tegyen úgy mintha ők vették volna észre..
2011. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Első: ez de nagy volt...:D

Am nem tudom,fogalmam sincs mit csinálj,mindenhol vannak rossz akarók...

Mikor velem történtek ilyen dolgok én csak tűrtem...szerencsére apukám hosszú türelmű embernek teremtett...de mikor el jön az a határ mikor elegem van,sztem az az ember nagyon ne örüljön :/

Ha te is ilyen vagy tűrj,hagyd h jól felidegesítsen,majd mikor el jön az a pont,h elég és magadon kívül leszel,te is leköpöd és megvered...

2011. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Első, igen sajnos ettől félek én is=/ az egyik már 17 éves..

Második, veled mi történt végül?

2011. márc. 17. 22:05
 6/27 anonim ***** válasza:
hidd el, sokat segít ha szólsz a tanárnak.. bár cigányok, nemtudom leálnak-e, de ha nem akkor kitartás! június már nem sok idő, és egy idő után úgy is megunják! sok szerencsét :)
2011. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

A tanár jobban fél tőlük, ilyeneket kéne helyben agyonlóni, de persze ilyenkor én vagyok a rasszista..:D


Ha magyar, ha roma, akkor sincs joga más embereket megalázni semmivel..

2011. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a Magyar Gárdát :)
2011. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

De édesek vagytok, írtok sokan...kedves:)

Igen, azt hiszem az lesz a legjobb ha szólok a tanárnak.

2011. márc. 17. 22:08
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ferikeee-nek: én rasszista vagyok. És nem a szüleim neveltek annak, hanem itthon a cigány bandák, az usa-ban a néger bandák, Párizsban meg az arabok...
2011. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!