Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » D-dimer színt 255 ig jó, és...

D-dimer színt 255 ig jó, és nekem 2360. Szerintetek van félni valóm, és szóljak háziorvosomnak?

Figyelt kérdés
Ez mellet még a Protein S aktiv magas, Antitrcmb C aktivitás is magas, Eibrinogénb az is magas, FvIII aktivitás ez az érték is magas.
2009. nov. 30. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem foglalkozol ezekkel a dolgokkal semmi bajod nem lesz. Amúgy meg előbb utúbb mindenki meghal.
2009. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, menj el háziorvoshoz, mondd el, hogy ez hogyan derült ki (miért mentél el vérvizsgálatra). ha nincs semmi baj, majd ő megmondja.


[link]


az előző válaszoló meg egyszerűen hü..e, ne foglalkozz vele.

2009. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia!Kösz a választ csak épp mindenki meghal 1x hát persze még Te is.De én nem ezt kérdeztem!Ha válaszolsz indokold meg mit mért írsz,ez így értelmetlen!!
2009. nov. 30. 16:29
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi 16:28-as!SLE beteg vagyok,és csináltak egy ilyen D-dimert tesztet ez lett az eredménye.Akkor megyek a házidokimhoz,az immunológus csak januárba tud fogadni:(
2009. nov. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!