Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem magas a fájdalom küszöböm?

Nekem magas a fájdalom küszöböm?

Figyelt kérdés
mikor be volt nőve a lábamon a körmöm, és évekig gyulladt volt, nőtt rá egy jó nagy darab vadhús is. na azt én simán leoperáltam, rohadtul fájt közben, de egyszerűen ilyenkor átgondolom mit is érzek éppen, és ilyenkor szinte semmit nem érzek, mikor tudatosan próbálom ezt felfogni:S (Mielőtt valami kis lófasz józsi írná hogy most elfertőződik a lábujjam, meg majd lenyisszantják a lábamat, elmondom, azóta évek teltek el, és meg lett csináltatva lézerrel, már nem nől be.) na szóval ez volt, és ezeken kívül, sok kisebb "műtétet" hajtottam végre magamon, pl szemölcs kivágás, össze varrás, és ilyenek. ezek szerint nekem magas a fájdalom küszöböm? vagy csak jól el tudom viselni a fájdalmat?
2010. nov. 10. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívós vagy, hihetetlen.Én is nagy fájdalomtűrő fajta vagyok az biztos, de még nem próbáltam magamat megoperálni. Hallod, nem vagy te fakír?:)
2010. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked csak szimplán kevés az ideged és nem csak az agyadban! :)
2010. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azt hittem csak én vagyok ennyire elmebeteg. elmondok egy titkot. a kisajkaim serdülőkoromban megnagyobbodtak, túlnőttek. szüleimnek könyörögtem, hogy menjünk el sebészhez mert fáj és zavar de nem hittek nekem. így hát magam estem neki...

rettenetesen fájt, de már nem érdekelt a mindennapi fájdalom és a szégyen után.

L

nem azt mondom hogy nem érzek fájdalmat, hanem csak nem érdekel.

2010. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ejha, na ez nem semmi! Az tuti jobban fájhatott mint ez a kis szarság. amúgy én is ilyen vagyok, ha nagyon koncentrálok ahogy leírtam ki tudom "kapcsolni", egy időre.
2010. nov. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!