Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltörhetett vagy elrepedhetett...

Eltörhetett vagy elrepedhetett a kézfejem attól, hogy dühömben belebokszoltam a falba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalni fognak talan, de lehet, hogy kinevetnek, de nem tudom, hogy Te melyiknek tudnal orulni jobban.

Valoszinu, hogy eltort, mivel csontos dudort emlegetsz es begipszelik,

de igy mar konnyebben fogod utogetni a falat is pl., de legy ovatos, hogy a gipsz mar ne torjon el.

Nem egy jo szokas, igy jobban jarnal ha leszoknal errol, mivel rossz tulajdonsag. Tanuld meg lelki teren feldolgozni es megoldani a problemaidat.

2010. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
El ám, sajna. :( Én a kislábujjammal jártam így, pedig csak annyi volt, hogy véletlenül az ajtófélfába rúgtam kifelé menet. Még csak nem is mentem nagy lendülettel. :S Ez az első törésem 29 év alatt...
2010. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Első.

Kedves 73%! A rendelőben, kórházban nem azért vagyunk ott, hogy minősítsük a beteg viselkedését, magatartását (az már hatásköri túllépés lenne, bár tudom, hogy van ilyen is sajnos), hanem el kell látnunk a sérülést.

Gondolom, hogy amatőr fal-boxoló barátunk tanul az esetből (teljesen értelmes srácnak tűnik) és többször nem tesz ilyet.


Kedves Kérdező, igazam lett, hogy eltört?

2010. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Üdv, szerencsére nem :))), csak ronda zúzódás, Flector krém és borogatás kell rá, és többet ne csináljak ilyen hülyeségeket. Nem is fogok, az biztos!


Ja, de mondták, hogy csoda, hogy nem tört el, ilyen esetekben bizony gyakran törik, jó erős csontjaim vannak úgy látszik!

2010. nov. 16. 20:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Nah, ez most nem jött be :) De nem is kívánok ilyet neked.

Nyugis életet és javulást, üdv.

2010. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Eltelt több mint egy hónap, a duzzanat lement a kézfejemről, de a kisujj alatti bütyköm most is rendellenesen nagy, deformált, meg a csukló fölötti fájó dudor is megmaradt, szemmel látható a két púp. és fáj, ha hozzájuk érek. Most akkor ez mi? Eltörve nem volt végül is.
2010. dec. 14. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!