Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok mélyen aludni csak...

Nem tudok mélyen aludni csak délután, este szinte csak forgolódok, akkor is ha előtte nem alszom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet azért van így mert minden reggel 5kor kelek ,kivéve hétvégén és annak tudatában fekszem le hogy korán kell kelni. Valami tanács?
2010. nov. 15. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy este mikor fekszel le.Próbàlj meg a szokottnàl 1 óràval késõbb aludni, és ne stresszeld magad a koràn kelés miatt,lehet még nem szoktad meg.Igazàból nem tudom mióta kelsz koràn.
2010. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bazsa83 válasza:
Nekem pontosan ugyan ez volt nagyon sokáig!Hétvégére nagyon gázul néztem ki a kialvatlanságtol!Nekem is azért volt mert azon stresszeltem már,hogy korán kelek és gyorsan aludni kell aztán azon stresszeltem,hogy te jó ég már megint nem tudok aludni és már csak néhány óra az ébresztő(természetesen a végén már minden kis zaj idegesített és ha félálomba is voltam minden kis zörejre már nyílt is a szemem). Azt kezdtem el csinálni,hogy megpróbáltam minnél korábban ágyba jutni,9-10 körül már aludtam,elötte éjfél körül. Így nyugisabb voltam,hogy bőven van időm aludni és aludtam is,reggel pedig frissen ébredtem.Viszont a hétvégi kipihentség az sajnos vasárnapra megteheti a hatását,de ez nagyon sok embernél így van.Vasárnap mindig kicsit nehezebben alszom el de álltalában nem okoz már problémát(meg hát némi sösröcske is tud segíteni.Mindig jobb ha kipihenten nem tudsz aludni vagy hulla fáradtan.Szal próbáld ki és helyre fogsz jönni.Ma már bármikor eltudok aludni.Amúgy ha stresszes a meló helyed akkor nem ez fog segíteni hanem munkahely váltás!
2010. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!