Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a fájdalommal?

Mit kezdjek ezzel a fájdalommal?

Figyelt kérdés
Tegnap este elkezdett fájni a lábam,nehéznek éreztem,mintha megállt volna benne a vérkeringés,éjszaka alig aludtam.De mára is ugyan úgy fáj.
2010. nov. 19. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz
2010. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasznosabb válaszokat várok.
2010. nov. 19. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig el kell menned. Akár trombózis, kezdődő érszűkület, vénás pangás, vagy akármi lehet, de mindegyik következménye súlyos lehet. Nem tart sokáig elmenni. Nagymamámnak is csak fájt, fájt, egész éjjel már ült az ágyon, és le is vágták neki mind a 2-t, érszűkület miatt. Pedig nem is cukorbeteg.
2010. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok még nagymama korú,évente vagy kétévente 1x szokott elő jönni ez,aztán elmúlik 1-2nap alatt.
2010. nov. 19. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasznos választ kérsz? Azt se tudod/tudjuk mi okozza a problémád!

a szomszéd néninek az x , a másik szomszéd néninek meg az y gyógyszer/tea/krém/akármi segített.

Ha meg szokott ilyen lenni és 1-2 nap alatt elmúlik akkor no para.

2010. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!