Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Taj-kártyát mindig magatokná...

A Taj-kártyát mindig magatoknál tartjátok vagy csak akkor amikor orvoshoz mentek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak mindig nálad kell lenni. Kellhet váratlanul orvoshoz menned vagy rosszul leszel, baleset ér és a mentő visz be.
2010. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 99%-ban magamnál tatom,ha kimozdulok itthonról bárhová is.A maradék 1%-ban csak a boltba megyek:)


A lényeg: ha véletlenül baleset ér, és nincs nálad a TAJ-kártyád,akkor sem kell aggódnod,mert ellátnak ugyanúgy, csak utána egy hozzátartozódnak mihamarabb utánad kell vinnie a kártyádat a kórházba/rendelőbe.De sok helyen azt is elfogadják,ha csak megmondod a számot,mert akkor Rád tudnak keresni a számítógépes rendszerükben, ha például már szerepelsz ott korábbról, vagy az OEP rendszerében.Ezért tudom én kívülről a TAJ-számomat.Sose tudni,mikor jöhet jól:)(De persze a kártya bemutatását utólag ekkor is kérhetik)

2010. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindig nálam van.
2010. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindig nálam van :)
2010. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam csak a másolat van. A gyerekeké is másolt. Az hiányzik még, hogy elhagyjak ennyi iratot. Így is mindig keresem a jogsimat, meg a bankkártyámat. Én csak ezeket használom:) Már újabban a pénztárcáról is leszoktam. Hiába van, ha nem abba teszem a pénzt.
2010. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!