Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy futás...

Az normális, hogy futás közben hányingerem van?

Figyelt kérdés
Minden este eljárok futni egy órácskát. Viszont futás közben gyakran rámjön hányinger, néha szédülés is. Mással is fordult már elő ilyen?
2010. nov. 22. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Túlzott fizikai megterheléstől jöhet rosszullét, hányinger, hányás de a leírtak alapján nem lehet eldönteni, hogy erről van szó. Ha a rosszullét minden alkalommal jelentkezik, akkor konzultálni kellene egy orvossal.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem minden alkalommal van így, de gyakran előfordul...
2010. nov. 22. 11:21
 3/5 anonim válasza:
Pulzusod rendben van ilyenkor? Mármint nem szalad jobban, mint ami megerőltetésnél, sport közben normális?
2010. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A pulzusommal minden rendben van, Futás közben a szívem gyorsabban ver, de hát ez így normális. Egyszer fordult elő az, hogy nagyon szúrt a szívem futás közben, nagyon fájt.

Régebben is voltak ilyen problémáim, elmentem orvoshoz, de csak azt mondták, hogy görbe a hátgerincem, így aztán 2 héten át tornára kellett bejárnom a kórházba, minden reggel.

Most ismét előjött ez, elmentem ismét orvoshoz, de most a gerincemmel semmi gond. Orvosok sem tudják, hogy miért van ez. Már azt is mondták, hogy ezt biztosan csak beképzelem magamnak. Hát igen jó képzelőerőm lehet, ha beképzelek magamnak szívfájdalmat, szédülést, meg hányingert.

2010. nov. 22. 11:52
 5/5 Zsurtorta999 válasza:

Nekem is volt már, hogy szúrt a szívemnél.

És a hányinger dolog is. Olyankor sétálni kezdek, vagy megállok és öt perc után már semmi bajom.

De nem tudom mások hogy vannak vele és engem is érdekelne, hogy ezek miért vannak.

2016. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!