Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kóla vagy Kati, melyik a jobb?

Kóla vagy Kati, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Még sosem probáltam a kólát de mindenki azt mondja hogy sokkal jobb mint a kati. Milyen hatásai vannak?

én csak katizok néha de szerintem az is nagyon jo, nem tudom elképzelni hogy annál is jobb legyen:D


2010. nov. 22. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Katiról nem tudok véleményt mondani, mert kikosarazott.

Dóra, Szilvi, Móni megvoltak, de Móninál biztos, hogy sokkal jobb a kóla, mert utóbbi legalább nem fecseg.

2010. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kóla magasan.Olyan érzést ad mint semmi más.Kati egy retek.1x próbáltam de annyira megundorodtam attól a tömény vegyszerszagától hogy még1x sztem nem is tudnám felhúzni.

És az orrodat is nagyon szétkúrja.Sokkal jobban mint az sp.Én ezért szoktam inkább spzni vagy ha van jó féle ex akkor exezni.De ha összejön úgy pénzem akkor mindig kólát veszek.

2010. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az SP ki"szív
2010. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!