Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Digitális lázmérővel mennyire...

Digitális lázmérővel mennyire lehet pontosan mérni? Fontos!

Figyelt kérdés

Lázasnak érzem magam, de csak digitális hőmérőnk van. Alig hallom,, hogy csipog be és kikapcsoláskor is.

Most is bent tartottam 6 percig, és 37 et mutatott.

sajnos már nincs higanyos a patikákban.

Milyent vegyek???


2010. júl. 9. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel nincs higanyos a patikában, ezért digitálisat vegyél.


Ha 6 perc alatt 37-et mutatot, akkor az annyi.


Egyébként szerencsésebb szájban mérni, úgy pontosabb, bár 1-2 tizeddel többet mutat, mint hónaljban. Előtte ne igyál se hideg, se meleg folyadékot, mert módosíthatja az eredményt.


Én régebben babaprojektre használom a hőmérőzést, azaz nekem egy-két tized is számít. És nagyon pontos: gyönyörűen jelzi a hőgörbém, hogy mikor van tüszőrepedésem, mikor vagyok termékeny.

2010. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A digitálisak tapasztalataim szerint nagyon ócskák, szerintem csak a nagyon drágák mérnek pontosan. Minél olcsóbb és márkátlanabb, annál megbízhatatlanabb. Szóval ha valami névtelen olcsó termék, akkor ne bízz meg benne. Nekem az egyik legféltettebb kincsem a higanyos lázmérőm. :\
2010. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy én sem bízom meg a digitálisban. Szerintem is szar. Nem tudok neked mit tanácsolni. Próbálj meg valahol szerezni egy higanyosat.

Nekünk is az volt otthon a szüleimnél és soha nem törtük el.

Még a mai napig meg van. Nem tudom minek kellett ez a nagy felhajtás. A higanyos hőmérő a legpontosabb.

2010. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sajnos a higanyosunk eltörött:( De szerintem lázas vagyok, mert fázom, és nagyon fáj a torkom!

Az lesz, hogy veszek egyet..

Még egy kérdés. Hallottam, van olyan, ami hasonló a higanyoshoz, csak alkohol van benne. Az milyen?

2010. júl. 9. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alkoholos pontosan még, csak állati nehéz (szinte lehetetlen) lerázni. Ezt a patikusok is tudják.

Az én digitálisom fél fokkal kevesebbet mér, mint a higanyos. Szóval szar. De ha hozzáadok fél fokot, akkor lehet használni.

2010. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pontosan mér, bocs
2010. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!