Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen ételeket tanácsos...

Milyen ételeket tanácsos elkerülni, hogy ne legyek pattanásos?

Figyelt kérdés
kb. egy hete szedek sörélesztő kapszulát, gyógyszertári arctonikkal lemosom minden este a pettanásos bőrfelületem, illet szintén gyógyszertári pattanás leszárító krémmel is bekenem őket. A kérdésem az lenne, hogy milyen ételeket lenne tanácsos elkerülnöm,(pl. chips) a bőröm szépsége érdekében. A csokiról le kell mondanom? 4 éve vagyok már pattanásos és kicsit beleuntam a fölösleges kezelésekbe. 15/L
2010. nov. 25. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezt honnan veszed hogy étellel el lehet kerülni a pattanásokat? Az egyik ember pattanásos bármit eszik a másik meg nem.Az egyik embernek érzékenyebb a bőre a másiknak nem.
2010. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg chips csoki,sósmogyoró stb.DE tényleg alkat függő,mert én napi 3 tábla csokit eszek és nem vagyok problémás bőrű,viszont azt észrevettem h mogyi után van h viszekd a böröm vagy kijön patti(Ritkán eszem).
2010. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De a csokika valóban nem tesz jót a pattanásoknak:)Sörélesztő jó ötlet!Minél több teljes őrlésű pékáru a fehér helyett és minél kevesebb édesség.
2010. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
OFF.10:22,azért a napi három tábla aggasztó kicsit!Cukorbetegség réme nem aggaszt?
2010. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
amikor azt kérdezem, hogy milyen ételeket lenne célszerű elkerülnöm, arra gondolok, hogy milyen ételek zsírosak, olajosak és okoznak pattanásokat. Nyilván, ha már 4 éve szenvedek ezektől a undormányoktól, akkor nem vagyok az a fajta ember, aki ha megeszik egy zacskó chipset, meg egy csomó zsíros kaját nem pattogzom ki tőle. kedves első kérdező. Lehet, hogy te ilyen szerencsés vagy, nem mindenki születik így. Nem azért tettem fel a kérdést, hogy leállj itt nekem pampogni.
2010. nov. 25. 10:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadó semmit sem tud!

Ne egyél olajos magvakat, diót mogyorót, aztán szotyi, tökmag, chips! Ez tökéletesen igaz! Nekem csak ezektől jön ki, úgyhogy nagyon ritkán eszem ilyesmit, viszont akkor másnapra ott van a képemen.

2010. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a többiknek köszönöm a válaszokat, szóval akkor no csoki, chips
2010. nov. 25. 10:31
 8/18 Harmoka ***** válasza:
34%
Az étkezés nem befolyásolja. Bőrgyógyász mondta, mert az én lányom is ugyanebben a cipőben járt, csak mi nem vártunk ilyen sokáig. A bőrgyógyász adott gyógyszert, amit fél évig szedett, elmúltak a pattanásai, utána kapott 5 lézeres kezelést, hogy a pattanások helyét is eltüntesse. Tavaly november végétől idén júliusig jártunk hozzá és nagyon szép lett a bőre. Jelenleg csak fenntartó lemosó és krémes kezelés van, hogy ne térjenek vissza a patik. Nem tudom Bp-i vagy-e, ha érdekel elküldöm az elérhetőségét. Magán doki, illetve mi magánba jártunk hozzá. Nem olcsó de használt.
2010. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Cukorbeteg nem feltétlen leszel ha sok csokit eszel.Aki hajlamos rá az akkor is elkapja ha nem tömi magát édességgel.Sok példát tudnék mondani.(Tüdőrákot nem egyszer kap olyan ember aki nem is dohányzik.)


[link]


Versenyszerüen sportolok 16 éve,le is mozgom,de kell is az energia:)

2010. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Harmoka ***** válasza:
33%
Előző vagyok. Szerintem dokival beszélj, mert az én 15 éves lányom is zabálja a csokit. A chipset is enné de azt én nem nagyon engedem csak néha egy csomaggal. De csokit nyugodtan, ehet amennyit akar.
2010. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!