Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha ideges,...

Miért van az hogy ha ideges, vagy feszült vagyok akkor fél óránként kell vizelnem?

Figyelt kérdés
Nem számít hogy mennyit ittam előtte, van hogy egész nap nem iszok, de az iskolában mégis minden szünetben wc-re járok. Vizsgákról nem is beszélve.
2010. nov. 29. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyhe stressz esetén is felgyorsul a kiválasztás és a hólyag ráadásul összehúzódik. Ezért kell pisilned.
2010. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt,hogy két vizsga között 3 órát voltam a mosdóban,mert nem tudtam kijönni,mert mindig úgy éreztem,hogy bepisilek:S
2010. nov. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ez is a stressz tünete. Kérdésben a válasz. Az ismereteim nem pontosak, így nem akarok hülyeséget írni. Nézz utána egy élettan könyvben, hogy a kiválasztást hogyan irányítja az idegrendszer. Fogsz találni olyan infókat is, hogy stressz hatására fokozódik a vegetatív (?) idegrendszer működése.
2010. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!