Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől kell óránként pisilnem?...

Mitől kell óránként pisilnem? Mit tegyek ellene? Kikéne valahogy bírnom egy 3-4 órás buszozást:-S

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál nincs semmi baja a vesémnek voltam vérvételen,vizelet vizsgálaton és semmi...nem volt mindig ilyen bajom..kb másfél éve jelentkezett...nagyon fontos lenne hogy kibírjam....mit tegyek?minden eshetőség érdekel...
2011. márc. 12. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
neurológusnál és nefrológusnál jártál?
2011. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam...lehet ez esetleg idegrendszeri probléma is?
2011. márc. 12. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:

előfordulhat, nézesd meg magad...ha az is kilőve, akkor pszichológus


ja még egy kérdés, mennyit iszol egy nap? és mit?

2011. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb napi 1-1,5 litert...igyekszem minél kevesebbet....általában szénsavas vízet vagy teát....vmi ötlet hogy kibírjam az utat?
2011. márc. 12. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
sötét sárga a vizeleted, ugye? igyál többet, vicc nélkül, ez nagyon kevés...valószínűleg azért kell pisilned ennyit, mert a szervezeted próbálja a só-víz háztartásodat rendben tartani...mivel nem viszel be elég vizet, a sót próbálja a nélkülözhető legtöbb folyadékkal kiüríteni...igyál 2 liter folyadékot naponta, lehetőleg ásványvizet, de min 2-3 fajtát váltogass egy napon belül
2011. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát erre még nem gondoltam...igen sötét....Köszönöm szépen a segítséget kiprobálom:-)
2011. márc. 12. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
sok sikert :)
2011. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 liter víz?? Ha nekem ennyit meg kéne innom egy nap, púpot növesztenék :S (max fél litert iszom egy nap, és nem járkálok óránként pisilni... oO)
2011. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó, a veséd majd "meghálálja" pár év múlva ;)
2011. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen évfolyamtársam... egy 15perces szünetben kétszer megy pisilni... tuti, hogy pszichés alapon, ő pl. egy elnyomottabb, naiv és izgulós-stresszelős típus.

Amúgy meg előtte ne igyál, meg közben se nagyon, mjad iszol, ha már odaértél... :D Amúgy meg távolsági buszoknak jó szokása megállni, nézd meg a honlapon, van-e olyan megálló, ahol többet áll (tuti van), szólsz a sofőrnek, hogy nélküled el ne induljon, aztán ott elmész a mosdóba. :D

2011. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!