Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom ezzel a...

Mit kéne csinálnom ezzel a hajhullással?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta (kb 3-4 év) hullik a hajam. De csak mostanában kezdtem el vele jobban foglalkozni, mert sokan mondták. Nekem személy szerint fel sem tűnt igazán. Fürdéseknél mintha egy polip támadott volna meg (na jó, az azért nem... :D). De azért eléggé hullik. És mostanában jobban, mert érzem, hogy kevesebb lett.


Milyen gyógyszert vagy sampont javasolnátok erre? Inkább olyanok írjanak, akik ilyenből már kigyógyultak. Köszi :)


2010. nov. 30. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Vérvétel, bőrgyógyász.

Nem mindegy, miért hullik, és senki nem lát beléd.

Találgatni és megvenni a "tuti" sampont = pénzkidobás (diagnózis nélkül).

2010. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gfero ***** válasza:
a biovanne plusz egy jó gyógyszer .csak végig kell csinálni a kezelést
2010. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
12%
KOPASZBARACK LESZEL KIHULLIK A HAJAD ÉS TÜKRÖZÖDNIAFOG A BUDAI NAPSUGÉRA FEJEDEN
2010. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Das Gesunde Plus Hair Plus (DM-ben kapható saját termékük), 700 ft, 60db-os. Olcsóbb mint a biovanne, meg társai amik semmit nem érnek. Tapasztalat. Megpróbáltam mindent a hajhullásomra (szó szerint csomókban hullott a hajam)és ez segített.
2010. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :D kivéve a napsugár fog tükröződni a fejemenesnek X))
2010. nov. 30. 18:19
 6/6 anonim válasza:
Rasztázd be :D
2010. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!