Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért büntet az Isten!? Miért...

Miért büntet az Isten!? Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Próbálok odafigyelni,hogy egészségesen étkezzek,sok vizet igyak,nem iszok alkoholt,nem cigizek,jó igaz,hogy nem sportolok vmi sokat,néha futok,meg sétálni szoktam.Tényleg odafigyelek,hogy egészséges legyek,erre nőgyógyászati fertőzésem is van,a gerincemmel is bajok vannak,most gombás lett a hónaljam,kiütéses is vagyok,az egész arcom is ocsmány,egyébként se túl szép a bőröm,ráadásul nagyon zsírosodik a hajam,a szemem is egyre rosszabb mostanában.Alapból is vannak gondjaim,de ezek most mind egyszerre jöttek,és ki vagyok!!!:(Hamarosan megkapom a vér,meg pisi eredményeim,akkor majd többet tudok.Az is lehet hogy cukorbeteg vagyok,sőt a magas vérnyomást ki is felejtettem.

Olyan sokat foglalkozok magammal,mégis egy csődtömeg vagyok.Más meg le se sz*rja az egészségét,meg a küllemét,és teljesen rendben van.Ez nem igazság.


2010. dec. 1. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Elhiheted, nem te vagy az egyetlen. És az emberek ennél nagyobb gondokkal is küzdenek, csak mindenkinek a sajátja a legnagyobb.

Én is elkezdhetném sorolni a bajaimat, de semmi értelme annak, hogy azon versenyezzünk, kinek szarabb.

2010. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szerencsétlen vagyok midenben.TALÁN MEG KELLENE ISMERKEDNÜNK HÁNY ÉVES VAGY?
2010. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Próbálj meg pozitívan gondolkodni, csak a jóra gondolni. Tudom ez nem könnyű, nekem is sok bajom van, de remélem rendbejövők, reménykedek.Próbáld ki az agykontrollt!
2010. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nemmegmondtam válasza:

A semmiből a legszebb nagyot alkotni, hidd el!

Annál nagyobb sikerélményed lesz és több önbizalmat ad.

Csak pozitívan!

2010. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Isten vagy az Élet sohasem büntet. Az ember bünteti önmagát az Istenről, Életről, Világegyetemről alkotott téveszméi révén. Gondolatai teremtő erejűek, ő tehát megteremti saját nyomorúságát. Ezt Joseph Murphy mondta, s lásd ,mennyire igaz.
2013. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 világvége1 válasza:
Teljesen véletlenszerűen alakulnak ezek a dolgok. Nem büntet Isten a földön.
2020. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!