Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk egy aquaparkba. Nagy nehezen rávettek,hogy menjek be a vízbe. Ilyen erek beleülős matracokkal lehetett körbe menni a vízben. Éppen a matracszerű dologban álltam,mint egy úszógumiban, amikor szúró és fájó érzést éreztem a szeméremdombomnál. Oda is kaptam ,de nem éreztem ott semmi tüskét ,vagy bármit... Még mindig iszonyatosan fájt,amikor ismét odanyúltam,és éreztem,hogy valami van elől a fürdőbugyimon. Arrébb söpörtem, azthittem valami ragtapasz,vagy ilyesmi. Közben még mindig eszméletlenül fájt a szeméremdombom. Majd észrevettem,hogy egy darazsat sodor ki a víz a matracom alól. Kiszaladtam,be a mosdóba, és láttam,hogy megcsípett a darázs. A szeméremdombomat .Egészen lent, közel a csiklómhoz...:| A lábaim combig elzsibbadtak, borzalmas érzés volt.

veletek történt már ilyen,vagy hasonló ? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?


2011. aug. 7. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vagy szerencsétlen! miért is lennél az? én már volt hogy beleléptem egybe, és ott ugrándoztam, mint egy bolond. sőt, tetőtéren lakok, és most szerintem van valahol egy darázsfészek. kinyitom az ablakot, kapásból bejön vagy 5. nagyon félek tőlük! :( darázscsípés iszonyatosan tud fájni, utálom ezeket a kis dögöket.. a méh az más, azok barátságosak.
2011. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ehh sajnállak =)

de kérdésedre a válasz: sztem vannak nálad szerencsétlenebbek is :D [link]

2011. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. énis félek tőlük..ezek után főleg...:|


2.persze,nagyon sajnálom is az ilyen gyerekeket /felnőtteket, de én itt nem erre céloztam,hanem hogy más is járt már hasonlóan,vagy csak én?

2011. aug. 7. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!