Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Örökre eldeformálódott a lábam?

Örökre eldeformálódott a lábam?

Figyelt kérdés
Sokat hordok magassarkút, és úgy vettem észre, mintha kezdene eldeformálódni. Nem látványos egyáltalán, de hogy lehetne visszafordítani ezt a folyamatot? Ne azt írjátok, hogy többet ne hordjak magassarkút, mert túl kicsi vagyok, és szeretem is...:)
2010. dec. 2. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Máshogy pedig ne nagyon lehet. Hány cm vagy?
2010. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
163 cm, a barátom pedig 193 cm...
2010. dec. 2. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor el kell döntened, h mi a fontosabb. Nekem is volt már ennyivel magasabb pasim.
2010. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat év után nem cserélném le...:) Nincsen valami, amivel vissza lehet állítani, mint a fogaknál a fogszabályzó?
2010. dec. 2. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Járj normális, alacsony talpú cipőben, az is marha egészségtelen, ha mindig magassarkút hordasz. Az ember alapvetően nem arra lett kitalálva, hogy ilyen rendellenes tartással mozogjon, hosszabb távon nem hinném, hogy jót tesz neked.

De dönts te, mi a fontosabb: kb 10 centivel magasabb vagy, de a barátodhoz képest magasságban még mindig sehol és lesz egy randa, deformált lábad vagy hajlandó vagy megbékélni, hogy neked ekkora magasság jutott és nem tönkrevágni magadat. Rajtad áll. Messze nem kell amúgy lemondanod róla, csak normális cipőt kell hordani inkább, néha attól még felveheted.

2010. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagymamámnak kalapács ujja van, bütykös a lába, szóval problémás. Körömcipőket hordott csak szinte régebben, most meg van az eredménye...:S Jó nem mondom, biztosan más is közrejátszott. De inkább hagyj fel a magassarkúval.

2010. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
N em azt mondtam, h cseréld le a pasidat, hanem hogy fogadd el, h ennyivel magasabb. Jajj..
2010. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vicc volt... Jajjjj:)
2010. dec. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!