Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente kínzó fájdalom:...

Reggelente kínzó fájdalom: mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt, általánosságba véve nem élek egészségtelen életet. Szinte minden reggel bél/szélgörcseim vannak, és nem tudom, hogy miért. Van hogy annyira fáj, hogy moccani sem tudok, csak hasogat és hasogat. Másnak is volt már ilyenje? Ha igen, mit tett ellene?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 7. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyassz köménymagos teát.Ezeket a panaszokat, stressz is okozhatja. Sőt naponta két pohár élőflórás joghurot is fogyassz.És ha nem múlik a panaszod kérj beutalót gasztroenterológiára. Nincs e esetleg allergiád valamelyik ételféleségre.(glutein például, azaz búzaliszt)
2010. dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Allergiáról nem tudok, de majd utánajárok. Köszönöm szépen!
2010. dec. 7. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a bajom,minden reggel!Egy éve kezdődött,rendszeresen járok orvoshoz,mert közben kiderült hogy laktózérzékeny vagyok.Mindenképp az étkezéseddel van probléma,ezért vannak a szélgörcsök.Nekem olyan súlyós szélgörcseim voltak idén 3x,hogy a mentő vitt el(3-4 órás pokoli fájdalom).Megkéne nézetned a lisztérzékenységet is.Mindenképp orvost javaslok,mert ez nem játék!Buskopan,espumisan gagyi gyógyszereket felejtsd el,erre nem hat.
2010. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!