Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok reggelente be...

34 hetes vagyok reggelente be van dagadva az arcom! Néha olyan fájdalom van a hasamba mint ha meg akarna jönni. Estére alig birok a lábamra állni mert nagyon be van dagadva a lábam hiába kimélem. Ezek már a jos lofájások jelei?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

én is 34hetes vagyok, nekem is vannak mensi szerű görcseim.erre azt mondják joslófájás.de a bedagadás szerintem lehet "szimplán"a terhesség velejárója.

boldog babavárást

2008. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 34 hetes vagyok, de nincs bedagadva az arcom, a lábam is csak néha duzzad meg (ha túlhajtom magam, vagy ha sokat ülök). Szerintem jó lenne, ha a védőnődet felhívnád, mert ez nem jó dolog, akár a toxémia jele is lehet! A jóslófájások pedig normálisak, amiatt ne aggódj! Egy jó csésze laza zöldtea sokat segíthet a víz kihajtásában! Boldog babavárást!
2008. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia én is 34 hetes vagyok és ugyanezek a tüneteim vannak. A láb az bevizesedik az attol. De az arc is? Holnap megyek dokihoz és megkérdezem hogy mitől van ez? Nekem főleg a szám de aztán elmulik. Már remélem nincs sok hátra. Boldog baba várást és könnyü szülést.
2008. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
KEDVES LÁNYOK, A REGGELI ARCDAGADÁS SZINTE MINDEN ESETBEN A TOXÉMIA JELE, TEHÁT GYORSAN MENJETEK EL A VÉDŐNŐHÖZ EGY REGGELI ELSŐ PISIVEL. NEKEM IS VOLT ILYEN PROBLÉMÁM, ÉS 3 HÉTRE KÓRHÁZBA KERÜLTEM, EGÉSZEN A SZÜLÉSIG. EGYÉBKÉNT AZ ARC ÉS NYAKDAGADÁS A LEGVESZÉLYESEBB DAGASÁS, NEM SZABAD ELBAGATELLIZÁLNI. 34 HETESEN MEG EGYÉBKÉNT NEM KELL MÉG SOK JÓSLÓFÁJÁSNAK LENNI, TEHÁT EZ IS ORVOST IGÉNYEL.
2008. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!