Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt életetek legrosszabb...

Mi volt életetek legrosszabb élménye a menszesszel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az egész menszesz...

Gyűlölöm...

2010. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hajaj! Párszor úgy eláztam, hogy takargatva kellett hazaosonnom átöltözni.
2010. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én most nem gyűlölöm, mert bárcsak megjönne... De félek, hogy nem fog.


Amúgy az, amikor egyszer átáztam az egyetemen, oldalazva mentem haza, otthon meg nem tudtam se ülni, se állni, se feküdni a görcstől, ezért járkáltam, és egy lavórt kellett betenni nekem, mert sugárban hánytam.

2010. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem az, amikor még nagyon az elején voltam és hát ... éjszaka annyira átáztam, hogy dobhattam ki a pizsamámat meg a lepedőt. Sehogy nem jött ki az a brutál mennyiségű vér.

A másik meg nem rég történt. Eddig nem görcsöltem, de most annyira fájt a hasam, hogy teljesen fehér voltam és ha nem ültem volna, elájultam volna a fájdalomtól. Hát nekem ez a kettő. Neked ?

2010. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem az első 4 nap rettenet...
2010. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jujj:S

iskolába tesiórán a pasi tanár nem engedett ki és teljesen átáztam:@

2010. febr. 15. 17:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Általában mindegyik nagyon rossz.

De a legutolsó.. Elájultam a fájdalomtól.. :S Nagyonnagyon fájt :( Remélem nem ismétlődik meg még egyszer.. :S


14/L

2010. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elején annyira erős volt, a 4. napon h még éjszakai betét+tamponnal is átáztam:S Képzelhetitek.. Volt h suliba sem mentem..Nagyon kellemetlen volt, volt h átázott a gatyám+a derekamra kötött pulcsi is:S

aztán mióta fogigátlót szedek sokkal jobb, azóta nem volt ilyen baleset. (lekopogom:D)

2010. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is borzasztóan görcsölök. a legrosszabb élményem: Egész nap nem volt semmi, azt hittem vége, de tesin éreztem, hogy baj van. Majdnem meghaltam, úgy fájt a hasam. Aztán még teljesen át is áztam.
2010. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tesi előtt szinte elájultam.A csajok hívták az of-t meg a tesitanárt.Ez egyik fiú tudta hogy, nekem már megvan és ő mondta az of-nek hogy talán emiat lettem rosszul.Aztán nagyából magamhoz tértem de az összes fiú bent volt mert féltettek és az of előtük kérdezte meg mi bajom.Én meg mondtam hogy megvan. Persze a fiúk nagy része elkezdett röhögni:S Aztán adott görcsoldót.
2010. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!