Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melankolikus személyiségtípusú...

Melankolikus személyiségtípusúak! A ti életetek nem egy folyamatos küzdelem önmagatokkal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem! de! nemde?! XD
2010. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre rámhúzták a bipoláris depit.

Szép BNO kódja is van.

2010. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is folyamatosan küzdök magammal, néha elfogadom magam, hogy ilyen vagyok, néha meg kétsége esek, hogy mi lesz így belőlem, főleg amikor egy társaságba megyek, és visszahallom a hátam mögött, hogy milyen fura vagyok :SSS Ilyenkor újra elszáll az a kevés kis önbizalmam is, pedig próbálom magam elfogadni. lehet, hogy nálam vmi komolyabb baj is van, nem tudom, nálad is vannak e ilyen dolgok, hogy furának tartanak, mert csendes vagy, gondolom a melankolikus személyiséged ezt jelenti. Amúgy én pánikbeteg is vagyok.
2010. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eléggé melankolikus vagyok, de már elfogadtam magam. Csak az önbizalmamat keveslem.
2010. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De az! És már nagyon elegem van. Ez a legrosszabb amikor önmagaddal harcolsz
2010. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
az igazi önbizalom, a műmájereknél meg a menő embereknél nem igazán mondható el...(pl.: mindenkinél van bátrabb, erősebb, gazdagabb, nagyképűbb)..csak játszák a pitsájukat..sztem az önbizalmat az embernek saját akaratával kell kiharcolnia, tapasztalatszerzéssel és lehet hülyén hangzik, de kudarcok árán...
2010. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem!:D

Elfogadom, hogy olyan vagyok amilyen és próbálom a maximumot kihozni magamból. Kamaszkoromban nekem is egy küzdelem volt az életem, de úgy érzem már teljesen kiléptem ebből a korszakból.:)

2011. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bármilyen szörnyű is, akkor küzdöttem legkevésbé magammal amikor megjátszottam magam az osztálytársaimmal, mentünk partyzni, jófejeskedtem, lerészegedtem, és totál messze voltam a valódi önmagamtól:\


most meg kb senki sincs akivel jól érzem magam, magány az életem:S

de végülis fel lehet fogni pozitívan egy csomó időm van gitározni

18f

2012. szept. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én is Melankolikus vagyok, de már elfogadtam magam!


Úgy vagyok szép , ahogyan vagyok és senkiért sem fogok megváltozni!


Ha valakinek ez nem tetszik, akkor meg haggyon békén!

2013. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én is ebbe az embertípusba tartozom. Azt kell, hogy mondjam, hogy igen, eléggé küzdelmes, mivel nem látom meg természetesen és gyorsan a pozitív dolgokat magam körül, a negatívakat meg elég erősen és hosszan érzem. Folyton megy bennem a gyötrődés apró dolgokon. Elég sokat teszek azért, hogy elfogadhassam önmagam, de az ismerőseim, és a környezetemben lévő emberek reakciói rám mindig visszarántanak az egész elejére. Próbálok új kapcsolatokat teremteni, de ugye ez nehezen és akadozva megy, legtöbb esetben nem is sikerül. Ebből kifolyólag elég destruktívan hat rám látni mások sikereit. Eléggé le tud taglózni. Ilyenkor a zene a menedékem.

Na. Tehát a válasz tömören: igen, mindig küzdök magammal és a gondolataimmal.

15/F

2014. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!