Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok napi 12órát...

18 éves vagyok napi 12órát alszok, de ez is kevés a számomra. Halottam róla, hogy van valami zöld tea ami helyre hozná a szervezetem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan mozgok napi 1óra séta,futás,heti 1 foci edzés stb. De még is fáradtnak érzem magam. Este 8-kor általába már alszok reggel 8ig. Délután 2kor már ugy érzem elfáradtam aludni akarok (pedig nem dolgozom ithon pl:összepakolok ennyi). Mit javasoltok?
2010. dec. 8. 14:24
 1/4 cevapos10 válasza:

Figy....


Ha változtatni akarsz akkor sztem igyál teát . és ne fekudj le korán. 1-2 hétig szenvedni fogsz hogy minnyárt össze esel de 3 héten már talpon leszel , nálam bevált

2010. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De jó neked,hogy este 8-tól reggel 8-ig "ráérsz" aludni :)


Szerintem az a baj,hogy nem csinálsz semmit.Ha 8-ig aludhatsz az jelenti,hogy nem kell menned sehova (suli,meló stb.) Ha találnál valami elfoglaltságot,hogy reggel korábban kelljen kelned,és még utána kelljen otthon pakolni/főzni/takarítani stb. akkor nem lenne időd 8 kor lefeküdni. Kicsit kényszerítsed magad,hogy később feküdj le egy idő után rááll a szervezeted.


Régebben én is bírtam aludni akármeddig.Mostmár ha aludhatnék is felkelek reggel 6-kor (de legkésőbb 7)

2010. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad. Nem normális, hogy ennyi alvás mellett fáradt vagy. A betegségen meg nem segít a tea.
2010. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez tuti hogy nem betegség, ez ugy van hogy minel többet alszol és minél többet pihensz annál fáradtabbnak érzed magad!

Ahogy már előttem is irtak ...probalj valahogy fennmaradni,foglald el magad valamivel.... és ha igy is 12 orat fogsz aludni,akkor huzd fel az oradat ugy,hogy egy olyan 8 orat aludj,mivel hogy ez az idealis.Eleinte biztos hogy nehez lesz es lehet hogy nem fogsz birni fel kelni,de meg kell kuzdeni vele .

2010. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!