Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányós zacskót hol lehet venni?

Hányós zacskót hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Kislányom ha autóval utazunk elég sokszor szokott hányni (gyerekként én is ilyen voltam) és nincs mindig lehetőség megállni, ezért szeretnék erre a célra készített zacskót venni, mert a "simák" sokszor kilyukadnak meg már alapból lyukasak. Köszi annak aki segít!
2010. dec. 9. 05:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos konkrét választ nem tudok adni, de megpróbálhatod gyógyászati segédeszköz boltokban.
2010. dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maga a zacskót nem erre a célra használják, hanem a légzés másra koncentrálás miatt. Olvass utána! Nem feltétlenül kell hányást produkálni annak a ki utazás közben lesz rosszul. Ott valami más is probléma lehet. Olvadós cukorkát vagy gumimacit szoktunk szopogatni, az segít.
2010. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is hányós voltam gyerekkoromban és kinőttem. Semmi kóros problémája nincs a lányomnak...úgyhogy semmi mást nem szeretnék, csak megtudni, hol lehet ilyen zacsit venni!!
2010. dec. 9. 13:22
 4/6 tetris ***** válasza:
Erre a célra nem lenne jó egy sima neylonzacskó? Ha kerül bele valami, legfeljebb kidobjátok!
2010. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:

Most jutott eszembe. A repülőgépeken van hányászacskó. Talán tudnának segíteni, ha felhívod a repteret.

De szerintem a sima neylonzacsi is megteszi, legfeljebb olyat készíts be a kocsiba, ami biztosan nem lukas. Bele kell egyet fújni és rötön kiderül, ha mégis az.

2010. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annak idején én is sima nylon zacsiba hánytam, nincs is ezzel gond, csak gondoltam a külön erre a célra gyártott csak jobb, erősebb lehet. De ha ennyire macerás, akkor feladom... :)
2010. dec. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!