Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már a harmadik napja hogy...

Ez már a harmadik napja hogy fulladás szerűen köhögök. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Kb 2 és fél éve vagyok asztmás. Van 2 pipám, de mióta londonban élünk azóta ugy érzem hogy tünet mentes vagyok. Majusban voltam utoljara otthon akkor voltam kontroll vizsgálaton ahol azt mondták h nem jók az eredményeim még nem is javult.1 hete dolgozom egy hotelban,3 napja annyira köhögök h majd meg fulladok.Hiába fujtam meg a pipámat nem lettem jobban.
2010. dec. 10. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem orvostól kérdezd meg.
2010. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás asztmád lett. Ott a hotelban valószínű valamire allergiás vagy. Hiszen az ágyneműket törőlközőket, stb. bizonyára fertőtlenítik is, és lehet pont arra a fertőtlenítőre vagy allergiás. Nem tudom Chlaritin gyógyszert szedtél-e már.Az pont az ilyen tünetekre is nagyon hatásos.
2010. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem szedtem meg, amikor kiderült h asztmas vagyok akkor ugye csinaltak allergia tesztet is akkor nem voltam semmire, szted érdemes lenne csinaltatni egy masik tesztet?

mondjuk a kezem is tiszta piros foltos. de az sztem a tisztitószertöl van mert kesztyűbe nem tudok jol takaritani

2010. dec. 10. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel amugy is van egy kis egészségügyi gondondod így nehezebben viseled a tisztitoszereket,szerintem azok körül irritál valamelyik.Sajnos a kiütések is lehetnek allergiás reakciora utalo nyomok a kezeden.Egy vegyszer egy egészséges szervezet számára is megterhelö,nemhogy annak aki beteg.Más munkalehetöség gondolom nincs,hát jo lenne legalább egy masz és egy kesztyű(van az az orvosi,az olyanmintha fent sem lenne.)Jobbulást!
2010. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!