Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Savlekötő gyógyszerektől...

Savlekötő gyógyszerektől légzési nehézségeim vannak, mit lehet tenni a fulladás ellen, azon kívül, hogy abbahagyod a gyógyszer szedését?

Figyelt kérdés
3 napig szedtem gaviscont, acidat, iberogastot.Folyamatosan fulladok, ami gyanússá vált, ezért elolvastam a mellékhatásokat és kiderült hogy 10000-ből 1 embernek légzési nehézségei vannak ezektől a gyógyszerektől. Az utolsót ma reggel szedtem be, azóta olvastam utánuk, de a fulladás nem múlik. Aggódom. Van ez ellen valami itthoni praktika? Esetleg tudtok olyan savlekötő gyógyszerekről, amik nem okoznak fulladást?
2011. jún. 23. 11:12
 1/3 anonim válasza:
Mind a hármat egyszerre szedted? Elég lenne egy fajta is. És próbáld elterelni a gondolataidat, mert szerintem most már pszichés alapon van a fulladás. Plusz meleg is van és front is érkezik lehet azt is megérzed és azért fulladsz.
2011. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Rabyprexet szedek, nem tapasztaltam még ilyen mellékhatást. Viszont lehet venni Neurosan port, ami szintén savlekötő. Patikákban Rossmannban is lehet kapni. Természetes ásványi anyag, ami gyomorsav tultengésre, gyomorégésre nagyon jó.
2011. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. eléggé pánikolok is, de ki nem stresszelne rá ha nem kapna levegőt? szedtem régebben is ilyet, de nem tapasztaltam ilyen mellékhatást, viszont 1 hónapja szedek lindynette fogamzásgátlót. lehet hogy a kombinálás miatt jött ki a fulladás?
2011. jún. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!