Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél éve lövettem egy harmadik...

Fél éve lövettem egy harmadik lyukat a fülembe, de nem a porcba, és azt mondták egy hónap alatt begyógyul, ed még indig nagyon fáj, ha hozzáérek akkor csak mégjobban, it csináljak vele? :S

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 02:41
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi, eltört az m betű és nehéz írni
2010. dec. 27. 02:42
 2/9 anonim ***** válasza:
naponta 2x 3x fertőtlenítsd vagy tömény sós vízzel átitatott vattával vagy betadnine oldattal, ezek meggyógyítanak.csak tarts be a fertőtlenítést
2010. dec. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
eddig is ezt csináltam xD és a középső lyuk már begyógyult, pedig egyszerre lövettem ki őket :D
2010. dec. 27. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:

hát..az én 3. lyukam..: D szóval az én esetem úgy volt h ferdén lőtték be. így vége elérte a porcot. begyulladt, fel volt dagadva és iszonyatosan fájt. úgyhogy a vége az lett h kiszedtük..

nem tudom neked azóta h áll.

de am ha alkohollal kened az is jót tesz:)

2010. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát én próbálom itt tapogatni (xD) de sztem nem ér a porchoz :\ az alkoholt meg inni szoktam xD áhh nem csak néha :D nade próbálok valamit kezdeni vele, de egyáltalán el lehet ezzel menni orvoshoz vagy valahova?
2010. dec. 31. 01:53
 6/9 anonim ***** válasza:

hát azóta h van?

de biztos el lehet menni vkihez, vagy esetleg akinél lövetted menj vissza h mit művelt veled : D

2011. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát most átraktam egy másik fülbevalót szilveszterre, és ledöbbentem hogy nem fáj:D pedig az eredeti platina fülbi volt benne, amit belőttek :D ás már gondolkodok rajta, hogy az egész fülemet végiglvetem, ha már ezt kibírtam :D mondjuk a porc az fájni fog :S

mit művelt velem xD ez rohadtnagy xD

2011. jan. 8. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:

kösz :DD

de akkor minden okés.. akkor hajrá a lövögetéshez:D

porcot meg szúrass ne lövess mert az télleg kegyetlen:D

2011. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés, majd azért végig gondolom a porcot xD csak az a gáz hogy már csak ott van hely xD
2011. jan. 12. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!