Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúrtam magamnak egy piercinge...

Szúrtam magamnak egy piercinget. Feldagadt 1 kicsit a szám, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Akartam a számba egy karikát, de felénk 80-100kmes körzetbe nem csinálnak,aki meg igen az külföldön van... Szóval kiszúrtam a szám, tettem bele 1 karika piercinget. Tudom,mki azt fogja mondani,h miért nemmentem piercingeshez... De a szám kicsit feldagadt :S Lejjebb fog menni?

SZerintem jobbára azért mert nehezen ment át a szám belső felén a karika,úgyh eléggé megkínoztam:S Most Betadine-nal kenegetem.Esetleg vmit tudtokmég rá?


2010. dec. 16. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van nem kapsz semmilyen fertőzést... nagy felelőtlenség volt, legalább fertőtlenítetted azt az eszközt amivel átszúrtad a szád illetve a piercinget?
2010. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
figyi nagyon gyorsan szedd ki, kend be bepanten PLUSal és regezd le! nekem ugy is begyulladt hogy pircinges csinálta...mondjuk nekem a köldökömben van
2010. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen fertőtlenítettem.Viszont kivenni addig nem nagyon szeretném,amíg csak tényleg nem tűnik úgy,h muszáj.

Fájni nem fáj se most, se akkor,mikor csináltam. Pirosnak se piros, csak kicsit dagadt, ahogymár írtam is.

Az ien hülye válaszadók pedig kíméljenek meg ,mert komolyan kérdeztem. Nem valami 14éves unatkozó csitri vagyok, hanem felnőtt nőés nemaz az első piercingem, sőt az ajkamba ez a második... Köszi az eddigi válaszolóknak :)( a normálisaknak ) Am a bepanthen használ? Vagy esetleg további ötletek? :)

2010. dec. 16. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
nehogy bepantent használj, amit írtál a kérdésben, betadine, az jó, mert az fertőtlenítő, neked pedig be van gyulladva
2010. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kenegetem :) De 1ébként mennyi időmúlva kéne h lemenjen róla dagadás? Úgy értem,h pl mennyi idő múltán nem természetes hamég mindig dagadt?
2010. dec. 17. 21:20
 6/7 anonim válasza:
gyógyulási idő általába 3-6 hét, am szerintem ne aggódj, én is magamat szurkálom (:
2011. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszo mkinek,neked is utolsó :))

Am már "helyrejöttem+:D Annyira, h ma már cserélemis karikára :)) Csak hát így még magamnak nem szúrtam úgyh aggódtam kicsit, de felesleges volt :)

2011. jan. 4. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!