Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap 6 órát kint kell...

Holnap 6 órát kint kell dolgoznom. Mit vegyek fel, hogy ne fagyjak szét?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem is fogok mozogni, nem szeretnék beteg lenni. Van valamilyen praktika esetleg, amivel nem fáznék át annyira? Arra gondoltam alufóliával vagy újsággal betekerem a lábfejem és úgy veszek zoknit. De alufóliám nincs sajna itthon (koleszos vagyok). Valami más ötlet? Köszönöm előre is!
2010. dec. 17. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Miféle munka ez? Ahol nem lehet mozogni?
2010. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van gyapjúzoknid, akkor mindenképpen azt vedd fel! Arra még húzhatsz egyet pluszba, így tuti, hogy nem fagy át a lábad! Tudom,már rég kiment a divatból, de a trikó igen is hasznos, tűrd be a gatyádba,így a derekad is védve lesz. Erre ráveheted a pólót,pulcsit, majd a kabátot. Sapit is vegyél. Ha van lehetőséged, kint tartózkodásod alatt igyál meleget. Amikor haza érsz,akkor pedig forró zuhany!
2010. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kávékóstoltatás. 12 órát leszek összesen hidegben, de 6 órát kell ott állnom...van derékmelegítőm, azt mindenképp felveszem. Köszi az eddigieket! :)
2010. dec. 17. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!