Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma lettem infuenzás, de már...

Ma lettem infuenzás, de már holnapután dolgoznom kell! Hogy tudom hatásosan legyűrni 2 nap alatt?

Figyelt kérdés
Táppénzre nem mehetek. Elküldenének.
2009. febr. 3. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, leginkább citromos tea, és sok pihenés. Aludj amennyit tudsz. De ha nem múlik el két nap alatt bizony el kell menned 1-2 nap táppénzre, meg kell érteniük, hogy járvány van. Menj el mindenképp orvoshoz, és ha azért kirúgnak, mert - teljesen indokoltan - táppénzre mész, akkor fordulj munkaügyi bírósághoz.
2009. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt is megmondták, hogy csak halálos betegséggel mehetek el egyáltalán orvoshoz, munkaidő alatt. Azért van a munkaidő vége, hogy utána el lehessen intézni az ilyet.
2009. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A fent leírt konzervatív módszerekkel kezelgetheted magad, de a vírusfertőzések lezajlását nemigen lehet befolyásolni. Ha muszáj, menj be dolgozni, és nyugodtan add elő a nagyhalált, és tegyél ráutalásokat, hogy ennek az lesz az eredménye, hogy az összes munkatársad el fogja kapni, remélhetőleg az elmebeteg főnököddel az élen. Ez utóbbi szokta meggyőzni őket, hogy mégse kéne neked ott lenned.
2009. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!