Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki akinek van, volt...

Valaki akinek van, volt aranyere, írjon! Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Tegnap derült, ki, hogy aranyerem van. Nem súlyos, csak egy kis dudor. Nagyon szúródik és fáj. Kaptam kúpot és krémet is. Elég érzékeny ez a terület, vagyis ami engem illet az. Akinek volt légyszi írja le a tapasztalatait.
2010. dec. 18. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bekentem, igyekeztem nem erőlködni a WC-n, aztán szépen elmúlt, azóta meg WC után ha kidudorodik, óvatosan visszatolom a helyére. Két éve nem jött ki újra :)
2010. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Külső és belső is van, hát kettő az egyben:) szülés óta, a külsőt már gyűrűzték is hiába kiújult , hetekig tünetmentes aztán sokszor van, hogy vérzik, székrekedésnél, nem kicsit, nagyon!!Kúp és krémek nekem csak ideig -óráig használnak, de én már tíz év alatt megtanultam együtt élni vele.
2010. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rost, folyadék, mozgás és Béres csepp!
2010. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!