Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 18 éves srác nőhet még?

Egy 18 éves srác nőhet még?

Figyelt kérdés
nem, nem ott alul kérdezem. hanem lehet magasabb?
2008. jan. 19. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Akár 2 fejjel is!!! :) Számos férfit ismerek, akikkel érettségiztem, és alacsonyabbak voltak nálam. Most meg!!! Jó colosak. (Én 165 vagyok és lány)
2008. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A teljes növekedés 24 éves korra zárul le. Persze ez egyénenként más és más, mint minden a serdülőkorban. Tudnod kell, hogy a szülők magassága is előrejelzi a te várható magasságodat. Ha apukád és anyukád is az átlagosnál alacsonyabb, te se leszel 2 méteres. HA ők átlagosak vagy épp magasak, akkor várható hogy te is 180 felett fejezed be a növést. Esetleg megkérdezheted apukádat, ő hány éves korára nőtte ki magát, vagyis meddig nőtt.

Amúgy pedig a magasság nem a legfontosabb tulajdonsága egy férfinak! Attól lehetsz értékes ember, ha nem vagy égimeszelő alkat.

2008. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En is csak biztataskent tennem hozza, hogy a legjobb baratom, 18 evesen nagyon idetlenul nezett ki - igy noi szemmel visszagondolva...hosszu karok, vezna test stb...

Eltelt 2 ev es emlekszem ultem a villamoson o felettem allt es beszelgettunk ... akkor jottem ra, mekkorara notte ki magat es mellesleg milyen jo pasi lett belole. 2 gyerkoc apukaja lett idovel, boldog megtermett ember.

Szoval nincs minden veszve.

2008. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!