Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 15 éves lánynak hány...

Egy 15 éves lánynak hány felest kell meginnia ahoz hogy alkoholmérgezést kapjon, ha tegyük fel egymás utána issza?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 11:53
 1/6 szamóca. ***** válasza:

egymás után lehúzva nem igen tud alkoholmérgezést elérni, mert mire eljutna odáig kihányja az összeset.

egyébként nm csk kortól függ. testsúlytól, szervezettől, mennyit evett aznap, mit evett, milyen tömény pia.... ezt igy nem lehet megválaszolni.

2010. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg az sem mindegy, hogy mennyire tanult ilyen téren a kislány. Szokta-e gakorolni hétvégenként..
2010. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha figyelemfelkeltésből szeretnéd, akkor már inkább vágd fel az ereidet. Esküszöm, hogy sokkal kevésbé szar érzés, mint a detoxban a gyomormosás. És még endorfinok (boldogsághormonok) is szabadulnak fel ilyenkor. Míg viszont totál kómásra inni magad sokkal inkább kemény feladat, és sz.ar érzés közben és utána is. Higgy nekem!
2010. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
facebookon megy ez a lájkolós felesivós baromság, 15éves kb 50 kilós lány ismerősömnek 35 like összejött.... Csak az érdekelt hogy hányadik után fog összeesni kb.
2010. dec. 25. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon max. 15, de szerintem még annyi sem.

én is láttam ezt a marhaságot, mondjuk szinte tutira kamu, hogy ennyit legurít majd valaki ( bnőmnek 27 like volt, mondjuk az se kutya)

azért, ha mégis ráadja a fejét a lány, fogjátok vissza. nem olyan jó hely a detox...főleg ennyi idősen.:/

2010. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haha csak nem képzős vagy?
2011. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!