Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy is lehet alkoholmérgezést...

Úgy is lehet alkoholmérgezést kapni, hogy nem kerülök kórházba vele, hanem egyszerűen "kiheverem"?

Figyelt kérdés
Vége a legfontosabb írásbeli érettségiknek és ezt megünnepeltük az osztályommal, az oszt.főnknél volt a buli aki nagyon jó fej. Még sosem voltam berúgva ezelőtt, sőt még csak becsiccsentve sem, nem nagyon szeretem az alkoholt. Most viszont a kíváncsiság és a jókedv kedvéért hatalmas mennyiségű alkoholt fogyasztottam. Bor, pálinka, hubertus, minden amit csak eltudtok képzelni.....és ezt úgy hogy egy árva falat sem volt a gyomromba, mert nem ettem semmit sem. Nem sokra emlékszem, csak amit meséltek. Nem sokon múlt hogy hívják a mentőket. A legnagyobb partyarcok is azt mondták, hogy még sosem láttak ennyire kiütve senkit sem. Nevettem, sírtam, rúgtam, haraptam. Azt mondták fent akadtak a szemeim, nem ismertem meg senkit sem, sőt volt olyan hogy percekig nem reagáltam semmire. Meg hogy nem mertek lefekteti, attól féltek megfulladok, nem tudtam megtartani a fejem, sőt igazából semmimet sem. Állítólag epét és vért hánytam. Ez egy egyszerű berúgás vagy alkoholmérgezést kaphattam? Ha nem hányom ki lehet hogy meghalok?
2010. máj. 10. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Sőt: akkor is meghalhatsz, ha elkezdesz hányni. Nem ritka eset, hogy éppen a hányadék folytja meg a szerencsétlent. De kaphattál volna egy nyelőcső vérzést is, aztán annyi, ha nem kerülsz azonnal kórházba. Hát igen: könnyen meg is halhattál volna!
2010. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen alkoholmérgezésed volt és csak a szerencsén múlott, hogy orvosi beavatkozás nélkül túlélted. Mázlista vagy!
2010. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És egy ilyen alkalommal mekkorát ártottam magamnak, a szervezetemnek?
2010. máj. 10. 22:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint azt tudom, hogy meghalhattam volna a saját hányásomban is. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogyha nem hányom ki akkor fel tudta-e volna dolgozni a szervezetem azt a hatalmas alkoholmennyiséget.
2010. máj. 11. 01:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapott a szervezetd egy hatalmas sokkot. Mivel fiatal vagy és /talán/ még eészséges, ezt ki fogod heverni. De ehhez teljes alkoholomentes életmód szükséges. Ne hívd ki magad ellen a sorsot! Örülj, hog ezt a kalandot megúsztad!
2010. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!