Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen ennyire husis az arcom, és kisebb legyen a tokám?

Figyelt kérdés
tudom fogyókúra megminden, de azok belül. van ilyenre krém?:D
2010. dec. 26. 02:35
 1/10 A kérdező kommentje:
am 'tokatornát' próbáltam de semmi külömbség..
2010. dec. 26. 02:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany eves vagy, de a husis arc nem nagyon rancosodik. Orulj neki. A dupla toka altalaban oroklendo. Ha nagyon zavar, plasztikai mutet.
2010. dec. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs rá krém,csak a diéta,amitől általánosan csökken a testzsír.
2010. dec. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jo lenne tudni, hogy mennyi a sulyod pl.!

Gondolom, hogy nem vagy vekony. Viszont vannak csontos alkatu emberek, es teltebbek, tehat nem koverek.

Figyeld meg, hogy Te melyik tipusba tartozol, mivel ha a teltebb alkat vagy, akkor termeszetes, hogy az arcodnak ilyen a formaja.

2010. dec. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

VAN ERRE KRÉM!!!



Mégpedig mogyorókrém. Eléggé egyhangú íz, de nem is nagyon energiadús. Ha 8 héten át naponta csak 3-4 mogyorókrémes kenyeret (vagy kiflit) fogsz enni (de mást NEM!), hidd el a 8 hét lepergése után újraértékelheted majd arcod és tokád szépségét.

2010. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok és 55 kiló.
2010. dec. 26. 13:57
 7/10 gyuribacsika ***** válasza:
55 kiló szerintem 160 centihez nem sok, sőt.
2010. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
fejemre,mellemre de főleg a fenekemre megy minden xD
2010. dec. 29. 01:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul lesz szep es hosszu nyakad, mivel ez attol fugg, hogy milyen alkat vagy.

Felejsd el azt, hogy a "tokadat" eltudod tuntetni kremmel, mivel Te ilyen alkat vagy.

2010. dec. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gyuribacsika ***** válasza:
Igen alkat kérdése is hogy ki mit örökölt a szüleitől és lehet hogy kenegeted akármivel és semmit sem fog változni, mint aki nekiáll gyúrni, de az izomzata olyan fajta, hogy hiába gyúr csak gyúr, de semmi nem látszik meg belőle.Na ez kb. ugyanaz a kategória.Amúgy meg ha van mit fogni tudod azt sokan szeretik popó meg cici :)
2010. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!