Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt is megjelenhet...

1 hónap alatt is megjelenhet új anyajegy?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy életünk során folyamatosan keletkeznek anyajegyek,hol itt-hol ott,de pár hét alatt is keletkezhetnek újak? Egy kicsi,1 mm átmérőjű,világosbarna kis pötty/anyajegyfolt lett a fülcimpámon.Tele vagyok amúgy anyajegyekkel,és ilyen jellegű is van a testemen,csak létezik,hogy pár hét alatt jöjjön elő?
2011. okt. 18. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy olyan,mint egy szeplő
2011. okt. 18. 22:19
 2/4 anonim válasza:
Sajnos igen...pár nap alatt is előbújhat. Pláne ha sok nap ér, vagy szolizol. Ez persze nem mindenkinél van így. Bőrtípustól függ. Ha sok anyajegyed van, akkor sok festék van a bőrödben, és jöhetnek elő folyamatosan az éves során. Ha erős fény éri (szoli, napozás) akkor sajnos elég sűrűn jöhetnek elő
2011. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 éve nem szoliztam,illetve napon is keveset vagyok,főleg most októberben elég kevés nap ér:)nyáron csak addig ért a nap,amíg városba mászkáltam valamiért,vagy elmentem dolgozni:)
2011. okt. 26. 14:26
 4/4 A kérdező kommentje:
meghát a felső fülcimpámon?? :) ott aztán elég ritkán érheti nap,mert a hajam eltakarja
2011. okt. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!