Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ínhüvelygyulladást hogy kell...

Ínhüvelygyulladást hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés

Nemrég megfájdult a kezem gitározás közben. Egyszer volt hasonló a kisujjamon, de hamar elmúlt (bár lehet, csak izomláz volt). Most a kezemben van, de már sokat javult a helyzet. Már csak húrlefogáskor fáj, feltéve ha a kisujjamat használom, már nem fáj a gépelés sem.

Túl sokáig nem szeretném szüneteltetni a dolgot, az segíthet-e, ha lehangolom a gitárt, hogy csökkentsem a nyomást? Nemrég találtam rá az utamra és nem szeretnék letérni róla.


2010. dec. 30. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt a csuklóm alatt...meg is műtötték,mondjuk nekem 1 éve ott volt már és nagyon fájt és nem bírtam hajlítani,írni,emelni...mondjuk azóta megint "visszajött" de már nem fáj.

Menj el sebészetre,mert nekem kezdetben írtak fel olyan krémet ami segít rajta...hogyha ez nem válik be akkor adnak receptet amin csuklószorító lesz és az lefogja annyira a kezdet h ne mozogjon annyit és tudjon pihenni!

Ha ez se segít akkor vagy "megbarátkozol"vele v megműtteted!

(Mondjuk pontosan nem írtad,h hol van...szóval lehet nem is műtenék!)

De sokat pihentesd azt a kezedet,és amíg nem múlik el addig ne nagyon erőltesd és ne emelj nehezet!

Ha így se múlik el akkor keress fel egy orvost!

2010. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!