Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a drognak,...

Mi a neve annak a drognak, hogy a nyelved alá teszed 3 másodpercig ott tartod, utána lenyeled, utána halucilálsz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

őőő én még ilyenről nem hallottam...


Az ilyen nyelv alá tevős dolgokat általában nem szabad lenyelni.(pl: LSD, gomba) Ha valaki tudja én is várom kíváncsian a válaszát..

2011. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gombát nem kell nyelv alá tenni, és le lehet nyelni, sőt meg kell enni. Nem tudom honnan szedted ezt kedves első.


Szerintem amúgy LSD-re gondol a kérdező, azt nyelv alá szokás.

2011. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az LSD pont ilyen, nyelved alá rakod, ott tartod egy kicsit (inkább 3 perc, mint másodperc) és utána lenyeled. Utána kb még 1 óra, amíg elkezdesz halucinálni.

De ezzel vigyázz, mert én pl sokmindent (na jó, szinte mindent) próbáltam, de az lsd hatásában a legkeményebb drog. Úgy képzeld el, hogy pl a kokain, amit kemény drogként emlegetnek lófasz ahhoz képest (mondjuk teljesen más a kettő). De ez pont az, amit nem javaslok kipróbálásra...

2011. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát akkor a végére jutottunk. :) akkor az ez
2011. jan. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!