Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek gyomorfekélyem van?

Szerintetek gyomorfekélyem van?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves fiú vagyok. 1 hete nagyon sokat idegeskedem és szokott fájni a gyomrom. Nem szokott szúrni csak fájni és sokat ég. Lehet egyáltalán egy 13 évesnek gyomorfekélye? Meg kellene ettől ijednem?
2011. szept. 30. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A fekély nem életkorfüggő, és nem megijedni kell, hanem orvoshoz fordulni.

Ez nem "szerintetek" kérdése, orvos is csak vizsgálatok után tud bármit is mondani.

De ezer más bajod is lehet.

2011. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keruld a hust, az olajban sulteket, a cukrot, a tartositassal keszult elelmet, italt, es a stresszt is!

FEltetlen menj el egy orvosi kivizsgalasra, ami kideriti ennek a tunetnek az okat.

Kamilla es koromviragteat fogyasszal belsoleg. Ha ideges vagy, akkor kezdjel el nyugtatoteat fogyasztani. Erre odakell figyelni,

mivel altalaban a rossz etkezesi szokas, vagy a stressz az okozoja, de ha nem kezeled idoben, akkor mar lehet komolyabb betegsegre szamitani.

2011. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha gyomorfekélyed lenne,nem csak fájna, vagy égne hanem iszonyúan fájna.De attól még orvoshoz kell menned, mert sok emésztőrenderi egyéb betegség van ami végsősoron (kezeletlenül) fekélyhez vezet, de ez azért hosszabb folyamat.Sokszor keveset és jó ételeket fogyassz, kerülj olyan gyümölcsöket mint pl. citrusfélék, alma---savask.

DE!!!menj el az orvoshoz és mondd el neki a sav gondot, ezzel foglalkozni kell, sokan csak legyintenek, hoyg ezzel együtt lehet élni, holott sok más betegség előszobája, figyelmeztető érzés.Szerintem tuti hogy nincs nagy bajod, most kapott egy kis sokkot a szervezeted, hétvégén pihend ki magad, kímld a gyomrod, rendbe fogsz jönni.Ellenben már csak saját megnyugtatásod érdekében menj el orvoshoz.

2011. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma már nem fáj annyira. Viszont valószínűleg valami vírus lehet bennem, hétfőn elmegyek orvoshoz, de szerintem sem gyomorfekély. a beleim is fájnak, alul a hasam. Ma jobb, mint tegnap volt.
2011. okt. 1. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Gyógyulj meg, nem lesz semmi baj.Amúgy én nemrég két vírussal feküdtem és azt mondta az orvos, nem tudja miért ilyen az idei év, de idén rengeteg-rengeteg fajta féle vírus volt/van.Lehet a forró klíma miatt.

Egyébként a gyomor/belek az egyik legösszetettebb dolog a szervezetben.

Nem lesz baj, de vigyázz magadra, gyógyulj meg, szép napot!

2011. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy ma már sokkal jobban vagyok! Eddig a nyelvemen fehér lepedék volt, de mára az is teljesen eltűnt.:) Neked is szép napot!
2011. okt. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!