Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 90% papírt mikor kapjuk...

A 90% papírt mikor kapjuk meg? Tartósan beteg Allergiára lent_kifejtve

Figyelt kérdés

a gyerek allergiás a marha húsra kaphat rá 90%os lapot??? ha húst eszik kipattog és nehezen múlik el..

mikor kaphat olyan papírt ami igazolja hogy tartósan beteg??? hova kell mennem elintézni?


2011. ápr. 25. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Pulmonológus szakorvos állítja ki az illetékes kórházban.

De allergiára nem adnak tartósan beteg papírt, ugyanis az emelt családi pótlékra jogosít. Asztmára adnak, ételallergiára már necces. Nekünk a tej-tojás allergiára alig akartak adni, azt mondták, hogy a lisztérzékenyeknek jár. A lényeg, hogy kórház-pulmonológus szakorvos.

2011. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem a sima allergiára nem adnak 90%-os papírt. Csak az asztmára. Én is allergiás vagy a porra még sincs semmi féle 90%-osom.
2011. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tartósan beteg státuszhoz illetékes szakorvos (jelen esetben gasztroenterológus) igazolása kell. Tudni kell, hogy nem jár minden allergiára automatikusan. Táplálék allergiák esetben csak abban az esetben lehetsz jogosult ha az terheléses vizsgálattal is igazolt illetve 2 éves kor után is fenn áll.
2011. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fehérje allergiája is van a gyereknek de most ha húst eszik durvábban kijön rajta a kiütés és nagyon gázos, megkönnyítené az életünket ha erre kaphatnánk 90% nah szó mi szó..
2011. ápr. 25. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!