Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan aludjam ki magam?

Hogyan aludjam ki magam?

Figyelt kérdés
Mikor suliba kell menni, olyankor úgy érzem hogy tudnék aludni sokáig, de mikor hétvége van, akkor korán kinyitom a szemem, és nem nagyon tudok tovább aludni, vagy ha elutazunk kirándulni, akkor se. Érzem magamban hogy fel kell kelni, vegyek részt a napban minél korán, nehogy lemaradjak valamiről. Kb ilyen érzés és hiába vagyok úgy vele, hogy maradok még az ágyban hogy pihenjek, akkor se tudok nagyon tovább aludni.Régebben szerettem hogy úgy kelek fel reggel, hogy szinte kipattanok az ágyból olyan frissnek érzem magam, de most állandóan ez van....
2011. jan. 5. 21:49
 1/4 anonim válasza:
Ez nálam is így van. Szerintem ez azért van így, mert mikor suliba mész nem nagyon van kedved elmenni és beülni az unalmas órákra.Hétvégén viszont szabad vagy és akármit csinálhatsz.Ezt az időt nem szeretnéd elvesztegetni.Én legalábbis erre fogom.
2011. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kb mikor szoktál elaludni és mikor felkelni mikor suliba mész? Pontosabban mikor kell felkelned azt írd meg! Mert nem mindegy mikor fekszel le!
2011. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát általában olyan 10-11 amikor lefekszek aludni, és olyan fél7kor kelek, de van hogy 6:55-kor, mert elalszok, aztán meg muszáj rohanjak, mert kocsival visznek és nem vagyok elkészülve, de ez nem lényeg az alvás szempontjából annyira.
2011. jan. 6. 17:50
 4/4 anonim válasza:
100%
Nos ha fél 7-kor kell, hogy felkelj akkor a lefekvést úgy kell időzteni hogy vagy 11-kor vagy 00:30 vagy 2:00 vagy 3:30 vagy 5:00! Ha ezekben az időpontokban alszol el és fél7 kor kelsz akkor ezek közül válassz mert az alvásfázisok 1,5 óránként váltják egymást! És ha pl nem 11-kor hanem éjfélkor kezded el az alvást akkor 4-szer 1,5 órát alszol az ötödiknél pedig még nem fejeződőtt be ezért van az hogy akkor úgy ébredsz mint akit agyonvertek kb és halál fáradtan hétvégén meg azért ébredsz jól mert akkor automatikusan ébreszt a szervezeted! Próbáld ki én nem vagyok se orvos se semmi ilyen csak nekem is ilyen problémám volt! Persze percre pontosan nem tudsz elaludni ezért annyi idővel előtte bújj ágyba amennyi idő kell az elalváshoz! Nálam ez működött! Majd írd meg, hogy bevált-e!
2011. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!