Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltávolíthatom én magam?

Eltávolíthatom én magam?

Figyelt kérdés

Aranyér után, maradt rajtam egy olyan aranyér maradvány (kis púpos börlebernyeg).

És "orvos válaszol" rovatban olvastam, hogy egy hurokkal ez könnyen eltávolítható, rá kell kötni és leszárad magától.

Megcsinálhatom? Kockázatokról nem ír, akkor nyílván nincsenek is, ugye?


Kezd nagyon zavarni, főleg, mert havonta/kéthavonta egyszer beggyulad, és akkor fáj, viszket. És szeretnék tőle megszabadulni.


Szerintetek megcsinálhatom magamnak?


2011. okt. 27. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Vágj bele,de ha vmi kubanc lesz utáni akkor orvos :)
2011. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem

menj el dokihoz, majd ú elintézi, ha tényleg csak ennyiről van szó

2011. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* ő
2011. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez nem hangzik valami jól.

Eleve orvossal kellene kezdeni szerintem, mégiscsak ő a szakember, de már egy éve nincs betegbiztosításom (és még nem is lesz egy darabig), maszek meg nagyon drága, sajnos most egyáltalán nincs pénzem ilyenekre.

2011. okt. 27. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kötelező a havi 5100Ft-os befizetés amivel van ellátásod.Ha nem fizeted akkor visszamenőleg behajtják rajtad amikor munkába állsz.
2011. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy mennyire kell azt a hurkot megszorítani? Mennyi idő alatt? Milyen anyagból legyen a hurok?


Szeretnél esetleg egy életre pelenkát hordani, mert nem tudod utána tartani a székletedet, mert megsérted a záróizmodat? Vagy vérmérgezést kapni?


Ha gondolod...

2011. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem. Csak egy bőrlebernyeg, nem izom.

A vérmérgezésnek meg ehhez semmi köze.

És gumiszalaggal kell csinálni.


De inkább nem csinálom, mert látom, hogy mások szerint sem jó ötlet. :-)

2011. okt. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!