Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért és honnan jön minden év...

Miért és honnan jön minden év januárjában az influenza?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert enyhe az idő és jól tudnak szaporodni és egyes emberek felelőtlenül viselkednek (kéz minek ha köhögünk, nem kell gyógyítani magunkat, hagy fertőzzünk meg mindenkit). Hogy honnan jön az jó kérdés, szerintem lappang és télen előjön. De most már mutálódnak is, ezért erősebbek. Vigyázz magadra, mert összeszeded és akkor sz@r lesz neked.
2009. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

SOK ROHADTUL FELELŐTLEN EMBER!!

nAGYON NEM TÖRŐDNEK EGYMÁSSAL!

A KEZÜKET TALÁN AMIKOR KÖHÖGNEK ODA KÉNE RAKNI A SZÁJUK ELÉ!!

ÉS BETEGEN TALÁN NEM KÉNE UTCÁRA MENNI ÉS SZANA SZÉT KÖHÖGNI A VAKVILÁGBA!!

HA EZEKET AZ EGYSZERÜ DOLGOKAT BETARTANÁK NEM LENNE JÁRVÁNY!! EGY 6 HÓS BABA AGGÓDÓ ANYUKÁJA EMBEREK FIGYELJETEK MÁR ODA!!!!!!!!!!!!!

2009. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

19:28-as hozzászólóhoz válasz.

Sajnos nem ennyire egyszerű a dolog. Én is nagyon beteg vagyok most. Influenzás. Mégis kénytelen vagyok elmenni a boltba, orvoshoz, postára, bankba, stb, mert egyrészt a kicsi gyerekem (7 éves) beteg, influenzás, másrészt a párom dolgozik (külföldön) és nincs aki megcsinálja helyettem. Ne aggódj annyira...

És főleg ne kiabálj!

2009. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!