Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem tudom teljesen behajlít...

Ha nem tudom teljesen behajlítani az ujjam, és fáj is, meg bedagadt, akkor eltört?

Figyelt kérdés
ma tesin egy barom nekem jött és az ujjam visszahajlott, és nem tudom teljesen kiegyenesíteni, se behajlítani, és fáj is, meg bedagadt.ma suli után elmentem az egészség házba, persze egyből azt mondták h menjek máshova:@jellemző.szval aki járt már így, az mondja már meg, h hnap érdemes-e elmenni h sínbe tegyék.pechem az h jöv héten van szertorna:(
2011. jan. 7. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A sebészetre menj,megröntgenezik,de sokat nem tesznek vele. Nem teszik sínbe,max kötést tesznek rá.
2011. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amig nem jutsz el orvoshoz, borogasd ecetes vizes hideg ruhával. Reméljük nem tört el, csak megrándult.
2011. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy menjél máshová? Hová mennél egy törött ujjal, ha nem az egészégházba. Baleseti sebészet, és ott megmondják, hogy be kell-e gipszelni. Szerintem menj el. A fiamnak kb. 10 évvel ezelőtt eltört a kisujja, későn ment el, és még ma is van vele problémája. Néha fáj neki, és elég könnyen kiugrik a csont a helyéről. Ez csak egy példa, lehet hogy neked nem ilyen problémád van, de azért nem árt ha látja sebész.
2011. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!