Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 5 kilót két...

Hogyan fogyjak 5 kilót két hónap alatt?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni(167 cm és 65 kiló vagyok). Nem szeretnék este futni délután meg nincs időm Járok gyógy úszásra és tesire. Itthon tartásjavító tornát csinálok és néha Rubint Rékát. hogyan fogyhatok le??
2011. jan. 8. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne akarjál 5 kilót 2 hónap alatt lefogyni. Egészségtelen és vissza is hízhatod a dupláját. Az jó, hogy jársz úszni. Nem tudom mennyit, de ha pl. csak egyszer egy héten, akkor növelhetnéd az alkalmakat. Ha az úszás uncsi, akkor beiktathatsz másik sportot is hétvégére, ha hétköznap délután nincs időd. Mondjuk aerobik.

A fogyásban segíthet, ha este 6 után már nem eszel és az uccsó kajád is inkább gyümi.

A lassan jársz tovább érsz közmondás nem véletlen született.

2011. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úszni egyszer járok mert gyógyúszás csak egyszer van. Aerobikra meg nem tudok járni de minden nap sokat sétálok az jó?:)
2011. jan. 9. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az is jó! :)

De a legtöbbet a vacsi betartása jelenthet. És tényleg ne akarj gyorsan sokat fogyni. Dologztam ilyen helyen, ahol terheléses vizsgálatokat végeztek és akinek fölöslege volt, annak tanácsot adtak, hogy hogyan adhatja le és mindig az volt a lényeg, hogy csak lassan. :)

Sok sikert! :)

2011. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!