Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combból, derékból és hasból...

Combból, derékból és hasból hogyan fogyjak 1 hónap alatt kb 5-10 kg-ot?

Figyelt kérdés
168 cm magas 16 éves lány vagyok
2011. máj. 8. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs helyi fogyás. Vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan, nem kívánságműsor.


A kulcs: diéta, sok mozgás.


A diéta annyi, hogy egészséges ételeket egyél, 5x egy nap, kisebb adagokat. Hagyd el a fehér kenyeret, junkfoodot, szénsavas üdítőket.


Igyál rengeteg vizet, zöld teát.


Mozogj sokat, kardio mozgást (futás, úszás, bicikli, aerobik..).

2011. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nincs helyi fogyás, a génjeid határozzák meg, honnan megy le először, és utoljára a felesleg. mindenhonnan fogysz egyszerre, valahonnan kevesebbet, van, ahonnan többet.


egy hónap alatt 10 kg-t csak a nagyon nagy túlsúllyal rendelkező egyének képesek fogyni, de akinek csak 5-10 kg feleslege van, az 1 hónap alatt nem. 2-3 hónap kell hozzá.


egy nap egyél 4-5 alkalommal, sokszor kis adagokat,lehetőleg háromóránként, vacsira már ne egyél szénhidrátot, maximum salátát (tudom, hogy az is szénhidrát, de gyorsabban emészthető)

fehérjét is ehetsz vacsira, de nehezem emészthető húsokat már ne, mert akkor nehezebben tudsz elaludni tőle.


a hizlaló dolgokat alapból iktasd ki (cukros üdítők, gyorskaja, gyümölcslevek -> ezekben is van cukor, sós rágcsák, cukor, fehér liszt-> fehér kenyér, zsemle, kifli, pékáruk)

magyarul az összes olyan kaját amiben van olyan, ami nem terem meg a természetben, és nem tudod mi az, amiben van egy icipici cukor, fehér liszt, vagy sok só.

reggelire jó a cukormentes müzli tejjel, vagy natúr joghurttal nyakonöntve, VAGY ehetsz barna kenyérből készült szendvicset, amihez használhatsz cottage cheese-t (olyasmi mint a túró, csak sajt, és kenhető, nagyon finom, 100 grammban van 10 gr. fehérje, és csak 90 kcal ), vagy alacsony zsírtartalmú sajtot (pl. mozzarella-> 40%), illetve zöldséget (akármilyen jó)


tízóraira gyümölcsöt egyél, nagyon egészséges, alacsony kalóriatartalmúak, és tisztít, anyagcsere gyorsító hatásuk van, sok bennük a vitamin.


ebédre főtt ételt, meleg ételt egyél. természetes a por kajákat, zacskós kajákat el kell felejtened, ugyanígy az olajos, zsíros kajákat, pizzát, tésztát, stb.

jó a zöldségleves például, vagy héjában főtt krumpli, hal rizzsel, vagy mégjobb salátával, tojás, főzelékek.


uzsonnára natúr joghurt, és attól függően mit ettél a nap folyamán (egy nap ne egyél egy dolgot többször, nem szabály, csak tanácsos többféle, vegyes étrendet tartani), ehetsz müzlit is, ha nagoyn éhes vagy, barna kenyeret is, de kevesebbet, mint a délelőtt folyamán., illetve gyümölcsök!


vacsorára pedig fehérje, vagy saláta, de ne sokat most se.


ha édességre vágysz, van egy nagyon jó receptem, kb. 120 kalóriából kihozható.

natúr joghurtba beledobálsz valamilyen gyümölcsöt (én eperrel csináltam), és belerakod a hűtőbe 2-3 órára.


vagy natúr joghurtot összeturmixolsz valamilyen gyümölccsel, és azt rakod bele a mély (!) hűtőbe! édesítő nem szükséges, szerintem finom anélkül is, és az édesítő amúgy is önmagában egy nagy adag sz@r.


mozogj heti 4-5 alkalommal, izomépítő, és zsírégető edzéseket is, vagyis tornázz is, és fuss is például.


de az ugrókötelezés, és a biciklizés, úszás is jó!

sok sikert!

2011. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :))
2011. máj. 8. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!