Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Suliban mindig felvagyok...

Suliban mindig felvagyok puffadva, fáj a hasam, de nem engedhetem ki, és mindig megszólal hangosan. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Mert ugye nyilvánvalóan nem fogom kiengedni a gázt... Mindig fel vagyok puffadva, de ez szerintem pszichés dolog mert ált. akkor szok ez előfordulni ha csend van órán és pl diktál a tanár, vagy írunk. Pedig nem stresszelek, de tudatalatt ezekszerint igen, hogy "nehogy megszólaljon...", és mindig megszólal! Néha rendesen ilyesztő hangokat tud kiadni. :( Tudom, hogy gáz, szó szerint... bélgáz :(


Amúgy nem szokok annyira puffasztó ételeket enni, csak szénsavas üdítőt.


2011. jan. 9. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak szénsavas is elég,föleg ha hajlamos vagy puffadni.

Ajánlom az espumisant mert az vény nélkül kaphato,nincs mellékhatása és bárki szedheti,beszedsz 2 dagabot suli időben és nem lesz baj otthon meg majd kijöhet.

2011. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szünetben WC-ben fingd össze magad,órán sokszor vegyél levegőt és nyeld le (ez ugyan gázt juttat be,de egy ideig visszatartja a szellentést!)
2011. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!